Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!

Rasa Juzukonytė

Rasa Juzukonytė

Operos dainininkė (sopranas), šalies jaunųjų dainininkų konkurso laureatė, dviejų tarptautinių dainavimo konkursų diplomantė. 1994 m. debiutavo Lietuvos nacionaliniame Operos ir baleto teatre. Taip pat Lietuvos publikai gerai pažįstama kaip vokalinio terceto „Trys panteros“ narė.

Svarbi R. Juzukonytės koncertinės veiklos dalis – sukauptas ir atliekamas gausus sakralinės muzikos repertuaras, kuris skamba įvairiose bažnyčiose. Atlikėja yra išleidusi keturias kompaktines plokšteles, koncertavusi Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Ispanijoje, JAV, Čekijoje, Italijoje, Rusijoje, Egipte, Lenkijoje, Rumunijoje, Urugvajuje, Argentinoje, Brazilijoje, Australijoje, Maltoje, Izraelyje ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Su Kaišiadorimis operos dainininkę sieja gilios šaknys: tėvas gimęs ir augęs Žasliuose, šiame miestelyje bei jo apylinkėse tebegyvena daug giminių – tetų, pusseserių, pusbrolių. Ne sykį yra koncertavusi Kaišiadorių kultūros centre su „Trimis panteromis“, Žaslių bažnyčioje dainavusi ne tik sakralinės muzikos programas, bet ir giedojusi liturginę muziką Šv. Mišių metu giminių švenčių ir kitomis progomis. Su „Muzikos sąjungos“ organizuotais koncertais yra aplankiusi dešimtis Lietuvos mokyklų – tarp jų ir Kaišiadorių rajone.