Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
2024-05-28

Kultūros sostinės bėgiais atrieda 1458 dainininkai!

Kultūros sostinės traukinys, jau spėjęs stabtelėti ne vienoje stotelėje, šį sykį į Kaišiadoris atveža pilnus vagonus Tarptautinio chorų festivalio dalyvių. Šis grandiozinis renginys apie save paskelbs didinga Vytauto Miškinio kantata „Keturi žvilgsniai į Saliamoną“ gegužės 31 d. 21 val. Teofiliaus Matulionio aikštėje.

Festivalio atidarymo šventėje, akomponuojant Vilniaus universiteto kameriniam orkestrui, Kaišiadorių kultūros centro moterų choro „Nona“ dainininkių balsai susilies su choristų iš Vilniaus, Klaipėdos, Liepojos, Kišiniovo ir solistės Guntos Gelgotės dainavimu, džiaugsimės talentingų šokėjų pasirodymu.

Kviečiame nepraleisti progos ir birželio 1 d. 11 val. apsilankyti Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje, po kurios skliaustais skambės Kišiniovo (Moldova) merginų choro „Cantabile“ koncertas, o birželio 2-ąją 16.30 val. kartu su Lietuvos policijos reprezentaciniu pučiamųjų orkestru ir Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos šokių grupe „Diva“ prisijungti prie iškilmingos chorų eisenos į Miško parko estradą.

Čia 18 val. suskambės pirmieji Tarptautinio chorų festivalio „Skambėkit, Kaišiadorys!” akordai. Vaizdingame gamtos kampelyje Pasaulio lietuvių dainų šventės Dainų dienos programą kartu su festivalio vedėjais Ugne Sipare ir Gintaru Mikalausku šventės dalyviams dovanos 55 chorai iš Lietuvos ir užsienio, 4 šokių kolektyvai, kūrinius su chorais atliks scenos grandas Merūnas Vitulskis.

Ateik ir pajusk muzikos jėgą ir dvasią, ir visa esybe išgirsk, kaip skamba Kaišiadorys – mūsų mylimas kraštas!