Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
2024-02-21

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

Skambią žinią apie Kaišiadoris – Lietuvos kultūros sostinę 2024 – simbolinis kultūrinių kelionių traukinys veža į Vilniuje Litexpo rūmuose vasario 22-25 dienomis jau dvidešimt ketvirtąjį kartą vykstančią Knygų mugę, kurios devizu šiemet tapo eilutė iš Henriko Radausko eilėraščio „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“.

Kaišiadorys į Knygų mugę veža pasaką, supintą iš kelių ir kelionių keturiomis kryptimis – ETNOSKONIS, PAŽINIMO PĖDOS, ATMINTIES SAKMĖ IR MENO SPALVOS. Kokius renginius sutiksite stabtelėję šių krypčių stotelėse plačiau sužinosite vasario 22 dieną 13.30 val. užsukę į Muzikos salę, kurios Koncertų scenoje bus pristatyta programa „Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė 2024“. Dvidešimt penkių minučių trukmės kaišiadoriečių programoje mugės dalyviams iš visos Lietuvos Kultūros sostinės kelius ir keliones pristatys Kaišiadorių kultūros centro kolektyvai – jaunimo folkloro ansamblis „Žilvita“ (vad. L. Morkūnienė), muzikos grupė „Jazz-Goulash“ (vad. S. Straševičius), modernaus šokio studija „Vizijos“ (vad. M. Rainienė), taip pat kraštą reprezentuos J. Jašauskienės studija „Tagretukas“. Būtinai ateikite!

Taip pat Knygų mugės dienomis Jūsų lauksime Kultūros centrų alėjoje, kur tarp vienuolikos stendų Kaišiadorys žada sublizgėti ypatinga Kultūros sostinės šviesa. Kviečiame įsisukti į mūsiškį „Kultūros ratą“ ir artimiau susipažinti su tradiciniais ir naujai gimstančiais kultūros renginiais mūsų krašte bei juos kuriančiais žmonėmis. Viliamės, jog ne vieną sudomins ir stendo ekrane demonstruojama Kaišiadorių muziejaus paroda „Kaišiadorių kultūra ir trys jos epochos“, pristatomi muziejaus leidiniai, kuriuos gyvai paimti į rankas galėsite stende veikiančioje knygų lentynėlėje.

Tikimės, kad mugėje užsimezgusi pažintis paskatins aplankyti Kaišiadoris, juos pamilti ir Jūsų visų širdis plakti vienu ritmu su mumis.