Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
2024-04-26

Kviečiame tapti muzikinio rekordo dalimi!

Dieną naktį geležiniais bėgiais per Kaišiadoris dundantys traukiniai mums „užtarnavo“ traukinių miesto vardą. Kas žino, gal tas ritmingas ratų dundėjimas per ilgus dešimtmečius į kaišiadoriečių kraują įliejo ir meilę muzikai, kuria šiais – Kultūros sostinės metais – norime pasidalinti su visais.

Taigi – trumpai drūtai – jeigu jau gyvename ypatingais metais, tai norime juos pažymėti ypatingais įvykiais. Vienas jų – Masinio gitarų grojimo rekordas, kurio siekti (ir, žinoma, pasiekti) kviečiame visus, draugaujančius su gitara ar ukulele. Tad įsidėmėkite ir kitiems pasakykite: birželio 1 dieną 17 valandą su instrumentais renkamės Kaišiadorių širdyje – Teofiliaus Matulionio aikštėje – kur kartu su profesionaliais gitaristais iš visos širdies sugrosime legendinę Vytauto Kernagio dainą „Mūsų dienos kaip šventė“.

Kviečiami ne tik kaišiadoriečiai, bet ir svečiai iš visų Lietuvos kampelių, mylintys muziką ir tikintys, kad ji kaip niekas kitas gali suvienyti žmones ir įkvėpti juos pasiekti neįtikėtinų dalykų. Norime suvienyti visos Lietuvos gitaristus, suburti ne mažiau dviejų šimtų muzikantų, kad pasiektas rezultatas būtų garbingai patvirtintas Lietuvos rekordų agentūros „Rekordų akademija“, o Teofiliaus Matulionio aikštė visiems laikams taptų didžiuliu muzikiniu centru ne tik birželio pirmąją, bet ir ateityje. Pažadame, kad joje visada būsite mylimiausi svečiai!

Iki birželio 1-osios dar liko laiko pamiklinti pirštus ir plačiai skleisti šią žinią visiems, kas pasiryžęs ne tik pamatyti, išgirsti, pajusti, bet ir pats tapti muzikinio rekordo dalimi. Laukiame kiekvieno ir kiekvienos! Kultūros sostinei reikia Jūsų!

Kviečiame registruotis: https://docs.google.com/…/1fgUotXPyaddqcmZOJ6vVDWO…/edit

Daugiau informacijos ČIA