Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Pažinimo pėdos

Iš istorijos rūko tarsi legenda išplaukia posakis, kad kai skamba Kaišiadorių katedros varpai, jų garsas girdimas Dzūkijoje, Aukštaitijoje ir Sūduvoje.

Įspausti savo PAŽINIMO PĖDAS mūsų mažame, bet, tikime, Lietuvoje gražiai skambančiame krašte, kviečiame PILIGRIMINĖSE, KULTŪRINIO TURIZMO IR SPORTO kelionėse.

Iš Žiežmarių, garsėjančių naujam gyvenimui prikelta medine sinagoga, vingiuoja šv. Jokūbo kelias, vedantis iki kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimtinės – Guronių, kur Rožinio slėpinių parke tvyranti gera aura gal ne vieną piligrimą paakins paprašyti stiprybės tolimesnėms kelionėms.

Keliaudami PAŽINIMO PĖDŲ kryptimi atrasime gausybė galimybių laisvalaikį leisti aktyviai. Tam skirti tradicinės ir naujos ekskursijų temos, kelionių ir žygių maršrutai, žaidimai ir pramogos. Gal ne visiems pavyks surasti Napoleono lobį ar sužibėti ypatingu laimikiu Lašišadienyje, tačiau kiekvienas galės išmėginti laimę tiek Naktinėje bėgimo šventėje, tiek prie šachmatų lentos ar tiesiog su gidu žygiuodami aplink Kaišiadoris.

Be abejo, būtų keista, jei Kaišiadorys – legendinio krepšinio grando Ramūno Šiškausko tėviškė ir išskirtinių sportinių renginių kraštas – Kultūros sostinės metais nepasiūlytų SPORTO KELIONIŲ, kurių metu reikės ne tik žingsniuoti renginyje „Žengiu per Kaišiadoris“, bet ir bėgti tradicinėje naktinėje bėgimo šventėje, gilias tradicijas turinčiame bėgime aplink Žaslių ežerą.

Tad linkime Kaišiadorių krašte įminti kuo daugiau PAŽINIMO PĖDŲ!