Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Privatumo politika

„Kaišiadorys 2022“ gerbia jūsų privatumą, todėl įsipareigojame saugoti jūsų asmens duomenis laikydamiesi šios Privatumo politikos.

Slapukų politika

Kad svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių. Slapukas – tai tekstinis elementas, įrašomas jūsų įrenginyje, kai apsilankote mūsų svetainėje www.kaisiadorys2024.lt

Kodėl mes naudojame slapukus?

Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti jus kitą kartą apsilankius svetainėje, įgyvendinti tam tikras svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais jūsų naršyklės nustatymais, pvz., neleisti svetainėms jūsų įrenginyje įrašyti slapukų. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Naujienlaiškių sistema

Svetainėje yra galimybė užsiprenumeruoti naujienlaiškius. Suvestas elektroninis paštas yra saugomas duomenų bazėje ir yra prižiūrimas svetainės atministratorių.

Jei norite atsisakyti naujienlaiškių, prašome susisiekti šiuo el. paštu: komunikacija@kaisiadorys2024.lt