Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!

„Laisvės žygis“ Rumšiškėse

„Laisvės žygis“ Rumšiškėse

calendar
03.10 Sekmadienis Pradžia: 21:00
location
Rumšiškės

Registracijos į žygį nuoroda: https://forms.gle/UvtBW9xNQ4iwQzNA9

Žiedinis maršrutas. Starto vieta: https://maps.app.goo.gl/sugQYpWVT4Fd3Si48 (važiuoti link Paežerojaus ežero)

Kovo 10 d.

Startavimas nuo 20 iki 21 val.

3 maršrutų variantai, startuojama grupelėmis, nužymėta žygio trasa. Yra galimybė startuoti su vedliu 20:30 val., surinkus daugiau nei 8 asmenis.

3 km maršrutas: „Pradžios žingsniai“ – Tai puikus maršrutas tiems, kurie nori pradėti pratintis prie naktinio ėjimo. Trasa bus nesudėtinga, tinkama pradedantiesiems, ir bus puikus būdas išbandyti nakties žygį. Žygis leis mėgautis naktinėmis gamtos garsais ir atmosfera, o po kelių kilometrų jūs grįšite į stovyklavietę, pasidalinsite įspūdžiais ir galėsite pailsėti.

7 km maršrutas: „Mistiniai vaizdiniai“ – Šis maršrutas pritrauks tuos, kurie nori mėgautis neįprastomis ir mistinėmis miško vietomis. Keliaudami šiuo maršrutu, galėsite gerėtis gamtos kūriniais Tai puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis laisvės dvasia.

11 km maršrutas: „Į gamtos širdį“ – Ištrūkite iš kasdienybės ribų ir patirkite laisvės pojūtį, sekdami pakrantės vingius ir miško takus, kurie kviečia atrasti savo kelią. Tai ne tik pasivaikščiojimas, tai kelionė į laisvės pasaulį.

Reikiama įranga: puodelis, indelis, žibintuvėlis ir patogi avalynė. Pasiruoškite pagal oro sąlygas. Žygio finiše: arbata, laužas ir užkandžiai ir prizai.