Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!

Pėsčiųjų žygis Anglininkų krašte

Pėsčiųjų žygis Anglininkų krašte

calendar
04.20 Šeštadienis Pradžia: 10:00
location
Anglininkai

Anglininkų g. 25, Anglininkų k., Kaišiadorių r.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, kartu su Anglininkų bendruomene, kviečia visus į pėsčiųjų žygį nauju maršrutu Anglininkai–Apsuona–Rūčkakiemis–Dabinta–Anglininkai. Maršruto ilgis – maždaug 15 km. Žygis vyks 2024 m. balandžio 20 d. Išeiname 10 val. Prašome atvykti šiek tiek anksčiau.

Žygio metu ne tik gėrėsimės Anglininkų apylinkių gamta, bet ir sužinosime, kaip Anglininkai susiję su Tautinės mokyklos kūrimu, kur veikė „Kluono“ teatras, kokia žymi aktorė čia pradėjo gyvenimo kelią, kaip išeivio iš šio krašto atminimas įamžintas Jungtinėse Amerikos Valstijose bei daug kitų įdomybių.

Žygeivius lydės gidas Aurelijus Balčiūnas, bendrausime su kūrybingais šio krašto žmonėmis. Siūlome pasiimti užkandžių, pakeliui sustosime pietų pertraukai vaizdingoje vietoje, o visą kelionę aptarsime Anglininkų bendruomenės namuose. Nepamirškite patogių batų ir drabužių!

Žygio metu gali būti fotografuojama ar filmuojama, o vaizdo medžiaga skelbiama viešai turizmo viešinimo tikslais.  Dalyvavimas nemokamas. Informacija tel. +370 672 48327.

Grupė pilna. Registracija sustabdyta.