Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
2024-05-20

Tarp keturių sostinių

Gegužės 18 dieną Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras pakvietė mėgstančius azartiškas keliones ir pažinimą į orientacinį žygį automobiliais „Tarp keturių sostinių“. Renginyje dalyvavo 27 ekipažai, kuriuose buvo 105 žygeiviai. 150 kilometrų trasa nusidriekė pačiomis įvairiausiomis rajono vietovėmis. Dalyviai turėjo išspręsti 41 užduotį. Tai buvo ilgiausias tiek kilometrais, tiek laiko trukme orientacinis žygis, organizuotas Kaišiadorių TVIC. Dalyviai turėjo būti itin dėmesingi, ieškodami užduotyse apibūdintų objektų. Žygyje išties netrūko azarto, pagalbos skambučių.

Pirmą kartą trys komandos nebaigė žygio dėl automobilių gedimų. Finišą pasiekę ekipažai turėjo kurį laiką palaukti galutinio teisėjų sprendimo, nes rezultatai buvo įspūdingi, o skirtumas tarp komandų surinktų taškų siekė vos 0,5 taško. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad net keturios komandos pretenduoja į trečią vietą, o dvi-į pirmą. Nugalėtojus ir prizininkus teko išaiškinti pateikiant papildomų klausimų. Visi pretendentai į trečią vietą atsakė į keturis klausimus iš penkių, todėl buvo nuspręsta trečiosios vietos laimėtoją išaiškinti burtų keliu. Taigi, orientaciniame žygyje „Tarp keturių sostinių“ trečiąją vietą užėmė komanda „6 ratai“, antrąją vietą laimėjo „Subaru“ komanda, o nugalėtojais tapo komanda „TOP GUN“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!

Dėkojame Pica Mica už įsteigtus prizus laimėtojams.

Ačiū Gorilų ūkiui ir Remigijus Latvaitis, taip pat Baidarių nuoma Čiobiškio keltas už apsilankymo ir užduočių atlikimo taškus žaidimo dalyviams.

Už „Chašaidaro bučinius“ dėkojame Papartis – Paparčių krašto bendruomenės verslas.