Prisijunk
Tapk savanoriu
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Tapk rėmėju
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
Turi idėjų?
chevron arrow
Jūsų žinutė buvo išsiųsta!
2024-05-13

Vasaros penktadienių vakarus nuspalvins MUZIKOS OAZĖS

…Laimė sėdėti ant žolės, vandens čiurlenimo fone klausytis muzikos, dalintis tuo su artimais, gerai pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis, paskui su tais garsais ausyse eiti namo ir jausti, kad šis trumpas pabuvimas tarsi nuplovė visus ilgos ir kartais gana sudėtingos darbo savaitės rūpesčius – tokiais penktadienių vakarais Kaišiadorių žmonės džiaugiasi jau nebe pirmus metus. Ir šiuos vakarus kasmet dovanoja kartu su vasaros pradžia miesto parke išsiskleidžiantis gražiausias jo žiedas – MUZIKOS OAZĖS.

Šiais išskirtiniais Kultūros sostinės metais MUZIKOS OAZĖS Kaišiadoryse krauna pumpurus ypatingai ryškiam žydėjimui, kurį gaivins labiausiai pamėgtos ne tik šalies, bet ir užsienio grupės, atlikėjai. Juk ne veltui žodžio „oazė“ antroji reikšmė – „reiškinys, išsiskiriantis iš aplinkos, sudarantis malonią išimtį“. Tad jau gegužės 24-ąją MUZIKOS OAZIŲ vartus atrakins grupė JAUTI, o paskutinę pavasario dieną išlydėsime grupės 8 KAMBARYS koncertu.

Birželis ypatingas tuo, kad du šio mėnesio penktadienius vakarosime su talentingais savo krašto žmonėmis: 21 d. prie pamėgtų parko fontanų su mikrofonu matysime Cash Tone (Arminą Rainį), o 28-osios koncertą dovanos jau pelnytai legendine vadinama studija „Tagretukas“ su savo muzikiniais draugais. Birželio 14-ąją miesto parke su akustine gyvo garso programa svečiuosis Gintarė Razulevičiūtė.

Medumi kvepiantis liepos mėnuo MUZIKOS OAZĖSE 5 d. padovanos TOMAS LEGEND koncertą. 12 d. parko medžių šakose supsis tolimų šalių romantika – girdėsime grupę MANDO iš Prancūzijos. Užpernai ši grupė – prancūzas Antuanas ir lietuvis Mindaugas – iš karto pavergė projekto „X faktorius“ žiūrovų širdis ir nuskynė nugalėtojų laurus. Kas tada galėjo pagalvoti, kad matysime juos savo mieste? Su nekantrumu lauksime ir Bani Hill Band iš Sakartvelo koncerto, kuris nuskambės liepos 19-ąją, o 26 d. čia pasitiksime BALTOJO KIRO atlikėjus.

Paskutinis vasaros mėnuo rugpjūtis į MUZIKOS OAZIŲ istoriją įrašys Gabijos Pupkytės (2 d.), Juliaus Vaicenavičiaus („Kūjeliai“, 9 d.), grupės GIRIŲ DVASIOS (16 d.) ir ANDRIAUS ZALIESKOS-ZALA (23 d.) koncertus. Vėjui šiurenant efemeriškai lengvas parko smilgas su vasara, o taip pat – ir su MUZIKOS OAZĖMIS – 30 d. atsisveikinsime grupės BIPLAN koncertu.

Tikimės, jog iš Kaišiadorių – Lietuvos kultūros sostinės 2024 – mūsų miesto svečiai išsineš puikius prisiminimus apie kaišiadorietiškus penktadienių vakarus ir kad tie šilti prisiminimai kitąmet juos vėl atves į mūsų miestą, nes buvusių Kultūros sostinių tiesiog nebūna…